Jak szybko zarobić pieniądze — czy to możliwe?

jak szybko zarobić

Wiele osób zastanawia się, czy istnieje metoda, pozwalająca na szybki zarobek w Internecie. W wielu miejscach znajdziecie cudowne sposoby, dzięki którym rzekomo zarobicie 1000 zł w 5 minut, jednak są to zwykłe click baity, które mają na celu przyciągnąć klientów do skorzystania z produktu lub usługi.

W rzeczywistości, szybkie zarabianie jest możliwe, jednak jest ono nieco bardziej skomplikowane, niż przedstawiają to cudotwórcy z Internetu.

Poniżej znajdziesz kilka sposobów, dzięki którym poświęcając kilka minut dziennie, dorobisz do wypłaty oraz pomysły na biznes, które nie wymagają ogromnych inwestycji. Nie nastawiaj się jednak na wypłaty rzędu kilku tysięcy miesięcznie, ponieważ gdyby taka metoda istniała, każdy by z niej korzystał.

Większość biznesów, które przynoszą duże dochody, budowane są latami ciężkiej pracy. Tego niestety ludzie nie widzą. Większość uważa, że osoby, które mają pieniądze, albo mają jakiś sekretny sposób zarabiania, albo otrzymali coś w spadku.

Łatwy pomysł na biznes

Tak naprawdę, każdy biznes może być łatwy. Wszystko zależy od tego, czym się interesujemy i co chcemy robić. Dziś można zarobić praktycznie na wszystkim, tak więc od Ciebie zależy, czy dany biznes będzie łatwy czy trudny do zrealizowania.

Według sporej części ludzi, łatwy biznes to taki, który:

 • nie wymaga ogromnej inwestycji
 • przynosi stały i wysoki zarobek
 • nie pochłania większości Twojego czasu

Tworząc nowy biznes, w niszy, która prawie nie istnieje, masz szansę na zdobycie całkowicie nowej grupy klientów. Niestety, krótko po tym, gdy Twoja firma odniesie sukces, na rynku pojawią się inne osoby, które będą chciały robić to samo co Ty. W taki sposób pewna część klientów zostanie Ci odebrana i będziesz musiał zrobić coś, żeby do Ciebie wrócili.

Tak więc biznes, który mógłbyś stworzyć i nie poświęcać na niego czasu teoretycznie nie istnieje. Chyba, że zatrudnisz kogoś, kto będzie wszystko robił za Ciebie, ale wtedy Twoje dochody nie będą już tak duże.

Najlepsze pomysł na szybki zarobek

Poniżej przedstawione metody, to sprawdzone sposoby, które pozwolą Ci zarobić od kilkunastu, do kilkuset złotych miesięcznie.

Zanim jednak przejdziesz to czytania i wybrania metody, która będzie dla Ciebie idealna, zastanów się nad tym, jakie są Twoje mocne i słabe strony, oraz czy masz jakąś pasję, którą chciałbyś rozwijać i z której mógłbyś zarobić.

1. Ankiety i klikanie w reklamy

Jest to jedna z najprostszych metod szybkiego zarabiania w Internecie. Nie zarobisz na niej kokosów, jednak jako dodatek do wypłaty, metoda ta jest jedną z najlepszych.

Tutaj znajdziesz dziennik osoby, która zarabia w taki sposób i dokumentuje swoje zarobki. Możesz zobaczyć, w jaki sposób działa, w jakich serwisach i ile jest w stanie zarobić.

Sama metoda, jak się domyślasz, polega na wypełnianiu płatnych ankiet. To, jakie ankiety otrzymasz do wypełnienia, zależy od Twojego profilu w danym serwisie.

Jeżeli chcesz zacząć zarabiać na ankietach, zapoznaj się z poniższą listą porad, które ułatwią Twoją pracę i zwiększą zarobki.

 • Załóż oddzielny mail do pracy z ankietami
  Warto posiadać oddzielnego maila, dzięki czemu oddzielisz pracę od spraw osobistych. Twoja praca stanie się dzięki temu znacznie bardziej przejrzysta.
 • Stwórz konta w wielu serwisach dla ankieterów
  Dzięki temu zyskasz większą ilość ankiet do wypełnienia, a co za tym idzie większe zarobki.
 • Nie rejestruj się kilkukrotnie w jednym serwisie
  Jeżeli administracja dowie się, że posiadasz kilka kont i wykonujesz jedną ankietę kilkukrotnie, zostaniesz zbanowany i nie będziesz mógł wypłacić swoich prowizji.
 • Jak najszybciej odpowiadaj na zaproszenia
  Bardzo często zdarzy się tak, że otrzymasz maila zachęcającego do wypełnienia ankiety. Nie zwlekaj, tylko wypełnij ją jak najszybciej. Wiele z nich jest dostępnych tylko kilka godzin, lub gdy odpowiednia liczba osób ją wypełni, znika z serwisu.
 • Nie płać za dołączenie do strony dla ankieterów
  Strony, na których musisz cokolwiek zapłacić to zwykle oszustwo. Unikaj ich.
 • Wypłacaj pieniądze, gdy to możliwe
  Gdy przekroczysz minimalny próg pozwalający wypłacić pieniądze, od razu je wypłać. Dzięki temu nie będziesz narażony na ryzyko utraty zarobionych prowizji.
 • Nie traktuj tego jako główne źródło dochodu
  Zarabianie na ankietach jest dobrym pomysłem na dorobienie do wypłaty, ale kiepskim jeżeli chodzi o pracę na cały etat. Nigdy nie wiesz, ile miesięcznie ankiet do wypełnienia dostaniesz, a zarobione pieniądze, nie są zwykle zbyt duże.

2. Inwestowanie

Jest to najbardziej ryzykowny sposób na naszej liście. Można dzięki niemu sporo zyskać, ale też sporo stracić. Wszystko zależy od Twojej wiedzy, umiejętności i kontroli nerwów.

Większa część osób nie nadaje się jednak do inwestowania większych kwot pieniędzy, ponieważ wymagana jest ogromna kontrola nerwów i wiedza z zakresu ekonomii.

Wiele osób decyduje się inwestować w bitcoina i inne kryptowaluty, które według specjalistów zyskają na wartości w ciągu kilku lat.

Szybka pożyczka

Jeżeli szukasz sposobu na szybkie pieniądze, zapoznaj się z aktualną ofertą pożyczek i chwilówek poniżej

 

3. Promowanie ofert afiliacyjnych

Afiliacja stała się ostatnim czasem bardzo popularna wśród osób zarabiających w domu przez Internet. Cała filozofia tej metody zarobku polega na promowaniu i sprzedawaniu produktów i usług innych osób w zamian za prowizję.

Jest to bardzo dobra metoda dla osób, które chcą nabrać doświadczenia w sprzedaży, ale nie posiadają produktu, który mogłyby sprzedawać. Dodatkowo umożliwia rozwój i dość spory zarobek, jeżeli staniesz się doświadczoną osobą a tej dziedzinie. Najlepsi zarabiają nawet od 5 do 20 tys. miesięcznie.

Najprostsze, choć wymagające nieco więcej samozaparcia są do promowania portale randkowe. Można na nich sporo zarobić, jednak aby to zrobić, trzeba opracować dobry sposób promocji, ponieważ jest to jedna z najbardziej konkurencyjnych nisz w afiliacji.

Poza portalami randkowymi i erotyką można promować:

 • konkursy e-mail submit
 • programy inwestycyjne
 • pożyczki
 • suplementy diety
 • kampanie dot. filmów
 • produkty z kategorii gier
 • produkty z Aliexpress

Tak naprawdę w afiliacji dostępne są niemal wszystkie produkty, które mógłbyś promować.

Jeśli jesteś zainteresowany zarabianiem przez Internet w marketingu afiliacyjnym, sprawdź mentoring GetPaid 2.0, w którym znajdziesz doświadczonych nauczycieli i ponad 1500 osób, skutecznie zarabiających w sieci.

4. Promocje bankowe

Kolejna metoda, która w ostatnim czasie stała się bardzo popularna wśród osób bezproblemowo poruszających się po Internecie.

Metoda ta, polega na zakładaniu kont bankowych i korzystaniu z usług finansowych różnych banków. Nie jest to metoda, która natychmiast pozwoli Ci zarobić, ale po pewnym czasie, posiadając aktywnych wiele kampanii, można z tego zrobić niezły dodatek do wypłaty.

Pojedyncze oferty pozwalają zarobić od 100 do nawet 500 zł za akcję. Czasem, trzeba wykonać kilka zadań, aby otrzymać pełną nagrodę, jednak są to zwykle czynności, które wykonujemy na co dzień. Do takich zadań należą np.:

 • posiadanie odpowiedniej kwoty na koncie bankowym
 • wykonanie określonej ilości płatności kartą
 • wykonanie odpowiedniej ilości przelewów

Oprócz czystej gotówki, biorąc udział w promocjach bankowych, masz szansę zgarnąć bony na zakupy lub inne nagrody.

5. Sprzedaż niepotrzebnych rzeczy

Każdy z nas posiada mnóstwo rzeczy, które albo kiedyś były przydatne, albo kupiliśmy na zapas, z nadzieją, że kiedyś się przydadzą. Jeżeli potrzebujesz gotówki na teraz, przejrzyj swoje rzeczy, na pewno znajdziesz coś, co możesz sprzedać.

Nie tylko zarobisz, ale dzięki temu, że sprzedasz coś, zadbasz o środowisko i zmniejszysz ilość plastiku, który utkwiłby na kilkanaście lat na śmietniku.

6. Udział w badaniach

Wielu studentów wie o tej metodzie, ale mało kto o niej mówi. Poddanie się badaniu, które jest dla nas nieszkodliwe jak EEG czy rezonans, może pomóc w badaniach. Ty, za darmo otrzymujesz wyniki badań z danej dziedziny i dodatkowo otrzymujesz za to zapłatę.

Całość, zwykle polega na poddaniu się badaniu, a następnie wykonaniu kilku czynności, aby sprawdzić zachowanie badanej osoby. Często badania są bardzo przyjemne i dobrze płatne, co może pomóc odbudować Twój domowy budżet.

7. Bug bounty

Bardziej zaawansowana metoda zarobku, przeznaczona głównie dla osób, które posiadają doświadczenie w programowaniu lub znajdywaniu błędów.

W Polsce jest niewiele firm, które oferują taką pracę, ale za granicą jest ich dość sporo. Jedynym minusem będzie dla wielu osób język angielski, którego znajomość musi być na wysokim poziomie.

Jeżeli jednak znasz się na programowaniu lub lubisz szukać błędów w działaniu aplikacji, lub maszyn, to ta praca jest dla Ciebie. W zagranicznych firmach może zarobić od kilkuset do kilku tysięcy złotych miesięcznie.

Niektóre firmy oferują milionowe wynagrodzenia, jeżeli ktoś znajdzie błąd w działaniu aplikacji lub strony Internetowej. Są to jednak wyjątki, z których naprawdę nieliczni mogą skorzystać.

Podsumowanie

Poza wymienionymi przez nas metodami na szybki zarobek znajdzie się milion innych, które pozwolą Ci naprawić swój budżet. To, w jaki sposób zarobisz pieniądze zależy włącznie od Ciebie. W tym artykule przedstawiliśmy Ci jedne z najbardziej popularnych i najprostszych sposobów na szybki zarobek, które są sprawdzone przez wielu użytkowników.

Pamiętaj jednak, że zawsze próbując zarabiać, rób to legalnie. Mimo że teraz coś może wydawać się bezproblemowe, za kilka lat mogą do Ciebie zapukać panowie i oznajmić, że brałeś udział w nielegalnym przedsięwzięciu. Zwróć też uwagę na opinie dostępne w internecie.

Zawsze, ale to zawsze pamiętaj o tym, że oferty pracy czy zarobku w Internecie nie muszą być do końca legalne i prawdziwe. Dlatego, zanim zaczniesz coś robić, zawsze się pięć razy zastanów, zanim podejmiesz głupią decyzję.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *