Program partnerski LeadStar — czym jest i jak zacząć w nim zarabiać?

Sieć partnerska

LeadStar jest programem partnerskim, który pozwala zarabiać bez konieczności posiadania własnej działalności gospodarczej. Jest częścią Grupy AJA Media, która marketingiem internetowym zajmuje się od 2015 roku, a jej pracownicy posiadają ponad 10-letnie doświadczenie w prowadzeniu kampanii reklamowych oraz zarabianiu online.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat LeadStar.pl, sprawdź dalszą część artykułu, w której przedstawiliśmy:

 • jak krok po kroku zacząć zarabiać w LeadStar,
 • kto może zarabiać w sieci partnerskiej LeadStar,
 • ile trzeba zainwestować, by zacząć zarabiać w Internecie.

Jak zacząć zarabiać w LeadStar?

Żeby zacząć zarabiać w Internecie, nie musisz dziś posiadać specjalistycznej wiedzy, ani popularnego profilu w mediach społecznościowych. Na początek wystarczy komputer z dostępem do Internetu i chęć do nauki nowych rzeczy. Oprócz tego przyda się również miejsce, które będzie płacić Ci za pozyskanych klientów lub firmy gotowe zapłacić za współpracę. LeadStar jest siecią afiliacyjną, która zrzesza ponad 500 reklamodawców z całej Polski. Dzięki temu, bez problemu znajdziesz produkt lub usługę, na której możesz zarabiać. Jednak żeby to zrobić, musisz:

 • Zarejestrować się w sieci LeadStar. Proces ten jest prosty i przyjemny, więc nawet osoby bez dużego doświadczenia z Internetem powinny sobie z tym poradzić.
 • Dostosować panel partnera. Dzięki temu będziesz w stanie usunąć zbędne elementy, a także ustawić szybkie menu, aby uzyskać łatwy dostęp do opcji, z których korzystasz najczęściej.
 • Dołączyć do wybranych programów partnerskich. Niektóre wymagają jedynie podania metody promocji, inne nieco dokładniejszych danych. Po zatwierdzeniu przez administrację LeadStar otrzymasz swój pierwszy link afiliacyjny.
 • Promować link afiliacyjny w miejscach, które pasują tematycznie do programu lub z których mogą pojawić się potencjalni klienci.

Kto może zarabiać w LeadStar?

W LeadStar może zarabiać każdy, kto ukończył 18 lat oraz posiada chęć do działania i nauki nowych rzeczy. Zarabianie online nie jest skomplikowane, jednak wymaga cierpliwości oraz samozaparcia. Jeśli więc zależy Ci na zarabianiu dużych pieniędzy przez Internet, musisz zdać sobie sprawę z tego, że w tej branży wiedza i doświadczenie = duże pieniądze.

Na czym zarabia się w LeadStar?

Współpraca z LeadStar.pl nie jest pracą na pełny etat, a więc nie podpisujesz tu żadnej umowy o pracę. Działanie w programie partnerskim polega na sprzedaży usług oraz produktów osób trzecich w zamian za prowizję od sprzedaży. W Polsce można wyróżnić 3 główne formy wypłacania wynagrodzenia:

 • CPC – Cost per Click, prowizję otrzymujesz za każde kliknięcie w Twój link lub baner afiliacyjny.
 • CPA – Cost per Action, prowizję otrzymujesz za wypełnienie ankiety lub wykonanie innej akcji opisanej przez reklamodawcę.
 • CPS – Cost per Sale, prowizję otrzymujesz za sprzedaż produktu lub usługi. Najczęściej jest to procentowa wartość złożonego zamówienia.
 • CPL – Cost per Lead, prowizję otrzymujesz za wygenerowanie leada dla reklamodawcy.

Dostępnych kampanii jest naprawdę wiele, tak więc niezależnie od tego, czy chcesz promować motoryzację, elektronikę, czy kosmetyki, na pewno znajdziesz tam coś dla siebie.

Czy żeby zarabiać w LeadStar, trzeba inwestować?

Żeby zacząć zarabiać w programach partnerskich, nie trzeba inwestować nawet złotówki. Wystarczy tak naprawdę darmowe konto w LeadStar i wolny czas, który przeznaczysz na promowanie wybranych ofert.

Linki afiliacyjne możesz umieszczać na:

 • swoich stronach internetowych,
 • profilach w social mediach,
 • płatnych kampaniach reklamowych,
 • tematycznych forach internetowych,
 • portalach i serwisach ogłoszeniowych,
 • blogach internetowych,
 • oraz wszędzie tam, gdzie możesz znaleźć potencjalnego klienta.

Jak widzisz, żeby rozpocząć przygodę z zarabianiem w Internecie, nie trzeba posiadać zbyt wiele. Dla osób początkujących w zupełności wystarczy komputer, internet i chęć do pracy. W późniejszym etapie, gdy zechcesz zarabiać większe pieniądze, będziesz jednak zmuszony do wymyślania coraz nowszych pomysłów promocji, ponieważ w tym biznesie to otwarty umysł i kreatywność jest kluczem do sukcesu. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat zarabiania online, odwiedź blog https://blog-leadstar.pl/, na którym znajdziesz ciekawe wpisy i aktualne informacje na ten temat.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *