O nas

Jak powstał serwis CVWork.pl

Strona powstała w wyniku przemyśleń i reakcji na brak na Polskim rynku stron, na których istnieją wzory CV dzięki którym wyróżnisz się na tle innych kandydatów. Początkowo serwis miał pełnić rolę strony, na której znaleźć można wyłącznie rady i artykuły na temat tego, jak znaleźć dobrą pracę i wywrzeć dobre wrażenie na przyszłym pracodawcy. Na pewnym etapie, założyciel Robert, stwierdził, że znacznie lepszym pomysłem będzie założenie portalu, na którym znajdziesz nie tylko świetne porady, ale także wzory CV inne niż wszystkie.

Nasz zespół

W skład naszego zespołu wchodzą aktualnie trzy osoby, jednak nie wykluczamy dalszego rozwoju portalu i zatrudnienie kolejnych pracowników.

Robert Arasimowicz
Robert ArasimowiczZałożyciel i pomysłodawca
Read More
Z wykształcenia Inżynier automatyk. Dziś zajmuje się wdrażaniem nowoczesnych rozwiązań w przedsiębiorstwach z potencjałem. Pomysł na stworzenie strony CVWork.pl wpadł, gdy podczas szukania pracy po studiach chciał wyróżnić się na tle licznej konkurencji.
Piotr Gudalewicz
Piotr GudalewiczGrafik i Programista
Read More
Druga osoba dzięki której powstał serwis. Z wykształcenia informatyk, od kilku lat rozwija się tworząc aplikacje mobilne i grafikę.
Marcin Kopiec
Marcin KopiecMarketing i PR
Read More
Osoba odpowiedzialna za budowanie marki i renomy serwisu. Z wykształcenia marketingowiec, pod swoimi skrzydłami posiada kilka marek, które prężnie się rozwijają.
Joanna Michalska
Joanna Michalska
Read More
Ekspertka ds. rozwoju i kariery. Od kilku lat prowadzi swoją firmę zajmującą się marketingiem internetowym niewielkich firm. Interesuję się reklamą, finansami i jazdą na rolkach. Lubię wypić dobre wino w wyborowym towarzystwie. Obecnie matka dwójki psiaków.