FAQ

Najczęściej zadawane Pytania

W swojej ofercie posiadamy kilka darmowych szablonów CV i listów motywacyjnych. Jednak są one znacznie prostsze, niż te, które możesz u nas kupić za niewielką kwotę. Ceny stworzonych przez nas szablonów zaczynają się od 9 zł, co jest niewielką ceną za gotowy szablon CV i list motywacyjny.

Nasz serwis obsługuje płatności przy użyciu natychmiastowych przelewów bankowych oraz BLIK. W przyszłości planujemy rozszerzyć płatności o karty kredytowe, debetowe i płatnicze.

Korzystając z naszych wzorów, otrzymasz pliki DOC/DOCX, które bez problemu możesz edytować w programach typu Word Office.

Gotowe CV najlepiej jest zapisać w formacie PDF, który gwarantuje, że pracodawca zobaczy Twoje CV i list motywacyjny w takiej formie, jaką przygotowałeś.

Podczas zakupu prosimy Cię jedynie o podanie imienia, nazwiska i adresu e-mail. Są to niezbędne dane, do wygenerowania przez nas rachunku oraz wysłania Tobie zakupionych produktów.

Nie udostępniamy ich w żaden sposób, przetrzymujemy je w bezpiecznej bazie danych i nie będziemy ich wykorzystywać w żaden szkodliwy sposób.

Nasz portal został stworzony przez profesjonalnych programistów i ekspertów zawodowych, dzięki czemu, nasze usługi i produkty stoją na najwyższym poziomie.

Opinie na nasz temat możesz znaleźć bezpośrednio w Internecie lub na naszych kanałach social media.

Wszystkie informacje na temat aktualnych zniżek naszych szablonów i usług znajdziesz na naszym profilu na Facebooku.

Obecnie nie oferujemy odpłatnych usług w zakresie pisania CV i listów motywacyjnych. Jednak w przypadku skorzystania z naszej oferty, pomagamy odpowiednio spersonalizować szablony i dopasować je do własnych potrzeb.

Jeżeli szukasz informacji na temat jak pisać CV lub list motywacyjny, zachęcamy do sprawdzenia:

Link do pobrania otrzymasz od razu po zaksięgowaniu płatności. Zwykle trwa to od kilku sekund do kilku minut. W przypadku, gdy nie otrzymałeś zakupionego szablonu, a została pobrana płatność, skorzystaj z kontaktu.